OptiUro

Prawidłowa praca nerek i układu moczowego

Dobre funkcjonowanie układu moczowego jest bardzo istotne z wielu powodów. Wraz z moczem z organizmu usuwane są toksyny oraz szkodliwe substancje. Prawidłowe funkcjonowanie nerek oraz całego układu moczowego jest zatem konieczne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu i tym samym naszego dobrego samopoczucia. Dlatego skomponowaliśmy ekstrakty z ziół, które wykazują dobroczynny wpływ na układ moczowy.

OptiUro - Prawidłowa praca nerek i układu moczowego

Suplement OptiUro wspiera działanie układu moczowego odpowiadającego za oczyszczanie organizmu z toksyn, jak również wzmacnia metabolizm oraz układ odpornościowy. Dzięki specjalnej kompozycji ziołowych ekstraktów efekty jego działania są widoczne na wielu płaszczyznach: poprawia się wygląd skóry, włosów i paznokci, jesteśmy pełni energii, gotowi do działania oraz polepsza się nasze samopoczucie.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie

Stosując suplement diety OptiUro, który działa m.in. moczopędnie, pamiętaj o tym, aby uzupełniać poziom wody w organizmie. Pij dużo wody, gdyż jest dla nas najzdrowsza i praktycznie bezkaloryczna. Woda mineralna pozwala uzupełnić niedobory mikroelementów w organizmie. Pamiętaj, że nie każda woda w butelce jest taka sama, przed zakupem najlepiej zapoznać się z jej składem na etykiecie.

Cena: 129,00 zł

Opakowanie: 60 kapsułek

W OptiUro znajdziesz:

Opti Urin®

Opti Urin® to zastrzeżona formuła z nasion dyni (Cucurbita pepo L.) doskonale wpływa na mięśnie pęcherza moczowego oraz chroni nabłonki dróg moczowych.

Ekstrakt z ziela
nawłoci pospolitej 10:1

Ekstrakt z ziela nawłoci pospolitej (Solidago virgaurea) ma silne działanie moczopędne, dzięki czemu jest stosowany w leczeniu dolegliwości układu moczowego.

Ekstrakt z żywotnika
zachodniego 10:1

Ekstrakt z żywotnika zachodniego (Thuja occidentalis) działa przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowo oraz moczopędnie.

Ekstrakt z ziela pokrzywy 10:1

Ekstrakt z ziela pokrzywy (Urtica) zawiera sole mineralne pomocne w leczeniu kamicy nerkowej. Pokrzywa jest również stosowana jako regulator zaburzeń oddawania moczu.

Ekstrakt z liści
mącznicy lekarskiej 10:1

Ekstrakt z liści mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva-ursi) stymuluje wydalnicze i odtruwające funkcje nerek, dzięki czemu wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

Ekstrakt z liści
Bukko brzozowego 10:1

Ekstrakt z liści Bukko brzozowego (Agathosma betulina) stosuje się na problemy z pęcherzem moczowym. Jest bogaty w witaminy, minerały i przeciwutleniacze, pomaga usunąć nadmiar wody i toksyn z organizmu.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów NaturDay. Jeśli masz problem z ich zakupem, potrzebujesz dodatkowych informacji na ich temat lub chcesz włączyć je do swojej oferty zapraszamy do kontaktu.