OptiOXY

Oczyszczanie organizmu i źródło antyoksydantów

Oczyszczanie organizmu z toksyn odbywa się dzięki jego naturalnym mechanizmom. Jeśli jednak toksyn jest zbyt wiele nasze ciało może nie nadążać z ich usuwaniem. Toksyny są zbędnymi i potencjalnie szkodliwymi dla nas substancjami, które powstają w procesach metabolicznych organizmu oraz mogą dostawać się do niego ze środowiska.

OptiOXY - Oczyszczanie organizmu i źródło antyoksydantów

Suplement OptiOXY dedykowany jest dla tych, którzy chcą oczyścić swój organizm z toksyn, które w większych ilościach mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie. OptiOXY pomaga przyspieszyć usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii oraz innych niepożądanych substancji z organizmu. Dzięki swojemu działaniu pozwala zachować równowagę w funkcjonowaniu całego organizmu.

Zalecane przyjmowanie: 30 ml (3 łyżki stołowe) dziennie

Jak możemy pomóc naszemu ciału w oczyszczaniu? Poza stosowaniem suplementu OptiOXY możemy wspierać je zdrową dietą i piciem dużych ilości wody. Większość toksyn rozpuszcza się w wodzie i jest z nią wydalana, między innymi dlatego prawidłowe nawodnienie jest dla nas tak ważne.

Cena: 199,99 zł

Pojemność: 1000 ml

W OptiOXY znajdziesz:

Opti Antix®

Zastrzeżoną formułę z owoców grejpfruta i awokado która ma silne działanie antyoksydacyjne i pomaga oczyszczać organizm.

Ekstrakt z Vilcacory 10:1

Uncaria tormentosa – zawiera antyoksydanty, które hamują działanie wolnych rodników. Jego biologiczny skład ma korzystny wpływ na zdrowie, dzięki między innymi dzięki właściwościom immunostymulującym, przeciwbólowym oraz przeciwzapalnym.

Ekstrakt z kory La pacho 10:1

Handroanthus impetiginosus – zawiera kwercytynę, karnasol, koenzym Q10, alkaloidy, saponiny steroidowe, oraz liczne pierwiastki mineralne, m.in. wapń, żelazo, magnez, czy potas. Kora La pacho działa moczopędnie i detoksykacyjnie.

Ekstrakt z owoców grejpfruta 10:1

Citrus × paradisi – zawiera naringinę, która w organizmie przekształca się w flawonoid o silnym działaniu przeciwutleniającym.

Ekstrakt z owoców awokado 10:1

Persea americana – owoc ten jest jednym z niewielu naturalnych źródeł glutationu, jednego z najsilniejszych antyoksydantów, który poza walką z wolnymi rodnikami również pomaga oczyścić organizm z pestycydów.

Ekstrakt z kwiatów aksamitki 20:1

Tagetes – zawiera luteinę i zeaksantynę, przeciwutleniacze, które m.in. mają działanie moczopędne, dzięki czemu przyspieszają wydalanie szkodliwych substancji z organizmu.

Ekstrakt z Ecklonia cava 10:1

Ta odmiana alg wykazuje dużą zawartość różnych antyoksydantów, które chronią nasz organizm przed degradacją i szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Ekstrakt z pomidora 12:1

Solanum lycopersicum – bogaty w likopen – karotenoid, który korzystnie wpływa na funkcjonowanie ludzkiego organizmu, wzmacnia układ immunologiczny i przyspiesza metabolizm.

Ekstrakt z winogron 100:1

Vitis – zawiera resweratrol, który ma działanie żółciopędne, pobudza wydzielanie soków trawiennych i dzięki zawartym w nim składnikom pomaga oczyścić organizm. Winogrona nie tylko odkwaszają organizm, ale pomagają pozbywać się piasku w nerkach oraz guzków artretycznych.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów NaturDay. Jeśli masz problem z ich zakupem, potrzebujesz dodatkowych informacji na ich temat lub chcesz włączyć je do swojej oferty zapraszamy do kontaktu.