OptiMigra

Pozbądź się bólów migrenowych

Migreny dotykają około 10% ludzi na całym świecie. Objawiają się silnym bólem głowy, któremu często towarzyszą wymioty i światłowstręt. Te przykre dolegliwości, które mogą wyłączyć nas z życia, to nie jedyna strona migreny. Przewlekłe bóle migrenowe mogą również powodować zmiany neurologiczne, a nawet trwałe uszkodzenia mózgu.

OptiMigra - Pozbądź się bólów migrenowych

Suplement OptiMigra to produkt dedykowany osobom cierpiącym na migreny. Jego składniki wybraliśmy tak, aby zapewniały szereg naturalnych substancji wspomagających przepływ krwi w mózgu oraz regulujących neuroprzekaźniki hamujące i pobudzające, których zaburzenie powoduje bóle migrenowe. Zalecany zarówno wszystkim osobom zmagającym się z migrenami oraz w stanach nasilonego stresu jako środek prewencyjny.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie

Co jest przyczyną migren? Brak równowagi aktywności pobudzającej i hamującej w mózgu, która jest regulowana przez odpowiednie neuroprzekaźniki. Zmiany w neuroprzekaźnikach mogą powodować nadmierne pobudzenie neurotransmiterów, które powoduje migreny. Zatem aby terapia migrenowych bóli głowy była skuteczna, konieczne jest regulowanie neuroprzekaźników oraz zadbanie o prawidłowy przepływ krwi, w czym pomaga suplement OptiMigra.

Cena: 129,00 zł

Opakowanie: 60 kapsułek

W OptiMigra znajdziesz:

Opti Migren®

Opti Migren® to zastrzeżona formuła z korzenia Gastrodia elata jest doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z migrenami, ponieważ zmniejsza częstotliwość ich nawracania.

Ekstrakt z korzenia
lepiężnika różowego 10:1

Ekstrakt z korzenia lepiężnika różowego ma właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne i uspokajające, poprawia przepływ krwi. Ekstrakt hamuje wydzielanie serotoniny, od lat stosowany w medycynie ludowej do leczenia nerwic, padaczki i bezsenności.

Ekstrakt z kory wierzby białej 10:1

Ekstrakt z kory wierzby białej stosowany jest w celu zwalczania gorączki i bólu. Hamuje wytwarzanie prostaglandyn, związków, które wywołują i podtrzymują procesy zapalne w stawach i mięśniach.

Ekstrakt z korzenia
Gastrodia elata 10:1

Ekstrakt z korzenia Gastrodia elata reguluje neuroprzekaźniki hamujące i pobudzające oraz działa neuroprotekcyjnie – chroni przed intensywnym spadkiem dopływu krwi do mózgu.

Ekstrakt z nasion
Griffonia simplicifolia 10:1

Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia optymalizuje funkcjonowanie układu nerwowego i zmniejsza ogólne uczucie niepokoju. Griffonia zawiera 5-hydroksytryptofan, który przenika do mózgu i zmienia się w serotoninę, która działa przeciwdepresyjnie.

Ekstrakt z liści
złocienia maruny 10:1

Ekstrakt z liści złocienia maruny (Tanacetum parthenium) stosowany w terapii migrenowych bóli głowy. Złocień maruna hamuje uwalnianie serotoniny i histaminy.

Ryboflawina

Ryboflawina (pozyskiwana ze skrobi kukurydzianej) – czyli witamina B6, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, to jej niedobory przyczyniają się do występowania migren.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów NaturDay. Jeśli masz problem z ich zakupem, potrzebujesz dodatkowych informacji na ich temat lub chcesz włączyć je do swojej oferty zapraszamy do kontaktu.