OptiLiver

Zdrowa wątroba i układ pokarmowy

Wątroba jest organem pełniący ogromną ilość funkcji w organizmie. Odpowiada m.in. za usuwanie toksyn oraz niepotrzebnych produktów przemiany materii czy oczyszczanie krwi. Jej prawidłowe funkcjonowanie jest uwarunkowane odpowiednią dietą, nawodnieniem organizmu oraz codzienną dawką aktywności fizycznej, która stymuluje pracę całego układu pokarmowego.

OptiLiver​ - Zdrowa wątroba i układ pokarmowy​
Suplement OptiLiver to produkt dedykowany dla osób borykających się z problemami układu pokarmowego, jak i dla tych, którzy chcą wspomóc wątrobę w oczyszczaniu i regeneracji. OptiLiver to specjalnie skomponowana mieszanka naturalnych składników ziołowych korzystnie wpływających na pracę wątroby i procesy trawienne. Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie

Dzięki suplementowi OptiLiver dostarczysz organizmowi niezbędnych substancji potrzebnych wątrobie do wydajnego funkcjonowania i wspomożesz trawienie. Jeżeli jednak cierpisz na poważne, powtarzające się problemy lub dyskomfort ze strony układu trawiennego skonsultuj się ze specjalistą.

Cena: 129,00 zł

Opakowanie: 60 kapsułek

W OptiLiver znajdziesz:

Opti Liverin®

Zastrzeżona formuła z dzikiej wiśni (Prunus avium) i korzenia mniszka lekarskiego wspomagającą oczyszczanie wątroby oraz pomagającą w jej odtruwaniu i regeneracji.

Ekstrakt z kłącza
Picrorhiza kurroa 10:1

Jest bogatym źródłem flawonoidów, polifenoli, witamin, fitosteroli oraz karotenoidów, które korzystnie wpływają na pracę całego organizmu ze szczególnym uwzględnieniem układu pokarmowego.

Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego 10:1

Taraxacum officinale – wspomaga pracę wątroby i nerek, które odpowiadają za usuwanie z organizmu szkodliwych substancji oraz zbędnych produktów przemiany materii, dodatkowo stymuluje metabolizm.

Ekstrakt z korzenia łopianu 10:1

Arctium – wzmaga wydzielanie soku żołądkowego oraz żółci w wątrobie i enzymów trawiennych w trzustce. W ten sposób roślina ta wspomaga proces trawienia i ułatwia przyswajanie pokarmów.

Ekstrakt z łodygi ananasa 120:1

Ekstrakt z łodygi ananasa (Ananas comosus), w tym bromelainę i papainę.

Bromelaina (bromelina)

Enzymy wykazujące liczne działania prozdrowotne: działające przeciwzapalnie, jak również wspomagające proces przemiany materii i używane przy problemach trawiennych.

Papaina

Stosowana w leczeniu problemów trawiennych. Jest to enzym przypominający enzymy trzustkowe, który wspiera trawienie poprzez rozpuszczanie białek.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów NaturDay. Jeśli masz problem z ich zakupem, potrzebujesz dodatkowych informacji na ich temat lub chcesz włączyć je do swojej oferty zapraszamy do kontaktu.