OptiFlexpain

Zdrowe i sprawne stawy

Ból stawów często dotyka osoby narażone na przeciążenia układu ruchu m. in. sportowców, osoby mało aktywne, oraz starsze i cierpiące na przewlekłe schorzenia. Produkt OptiFlexpain został specjalnie tak skomponowany, by działać przeciwbólowo i wspomagać pracę stawów tak, żeby była prawidłowa. Dzięki temu może on pomagać w walce z dolegliwościami stawów spowodowanymi różnymi przyczynami.

OptiFlexpain - Zdrowe i sprawne stawy

Suplement OptiFlexpain jest przeznaczony dla osób borykających się z przewlekłymi bólami stawów, niezależnie od tego, czym są one spowodowane. Skomponowany na bazie naturalnych składników takich jak ekstrakt z kory wierzby, kolagen morski oraz chrząstka rekina, OptiFlexpain wspomaga pracę stawów i regenerację chrząstki stawowej i pomaga zmniejszyć związane z nimi dolegliwości.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie

Żeby utrzymać swoje stawy w jak najlepszym stanie, poza suplementacją produktami takimi jak OptiFlexpain zadbaj o zróżnicowaną dietę i odpowiednie nawodnienie organizmu oraz codzienną dawkę ruchu. Pamiętaj, że stawy mogą zostać osłabione zarówno ze względu na wzmożoną aktywność fizyczną (przeciążenia, urazy), jak również przez jej brak. Jeśli Twoje dolegliwości nie ustępują lub się pogarszają zasięgnij porady lekarza.

Cena: 129,00 zł

Opakowanie: 60 kapsułek

W OptiFlexpain znajdziesz:

Opti Flexin®

Zastrzeżona formuła z owoców mangostanu właściwego (Garcinia mangostana) i kory wierzby bałej, która stanowi nieocenione wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania stawów i przyczynia się do odbudowy uszkodzonej chrząstki stawowej.

Ekstrakt z Boswellia Serrata 10:1

Hamuje degradacje glikozaminoglikanów, co zapobiega niszczeniu chrząstki stawowej. Wspiera kondycję układu ruchu, działa przeciwbólowo i kojąco.

Chrząstka rekina

Zawiera dużo wapnia, fosforu i kolagenu, będącego podstawowym budulcem stawów, polecana jest dla wszystkich osób narażonych na ich obciążenie.

Liofilizowany małż zielony

Perna canaliculus – zawiera kwasy omega-3 i kwas lipidowy, które wspierają układ kostny. Suplement ten działa przeciwzapalnie, jest polecany wszystkim, ze szczególnym uwzględnieniem sportowców.

Kolagen morski

Uzupełnia dietę w łatwo przyswajalne białko kolagenowe, które odpowiada za rozciągliwość stawów. Kolagen wspomaga utrzymanie właściwego stanu tkanki łącznej, dodatkowo korzystnie wpływa na stan skóry, włosów i paznokci.

Ekstrakt z kory wierzby 10:1

Salix – jest źródłem naturalnego kwasu salicylowego, który złuszcza i przyspiesza odnowę naskórka, działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Ekstrakt z korzenia imbiru 10:1

Zingiber officinale – działa regenerująco, przeciwzapalnie, przeciwutleniająco i rozgrzewająco, dzięki czemu przynosi ulgę w bólu w przypadku chorych stawów.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów NaturDay. Jeśli masz problem z ich zakupem, potrzebujesz dodatkowych informacji na ich temat lub chcesz włączyć je do swojej oferty zapraszamy do kontaktu.