OptiCykl MN

Menstruacja i prawidłowy cykl

Prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego ma wpływ nie tylko na płodność, ale też na jakość życia. Różne zaburzenia i dolegliwości układu rozrodczego mogą skutecznie uprzykrzać życie, na przykład podczas menstruacji. OptiCykl MN to naturalna mieszanka ziół, która skutecznie pomagają regulować cykl oraz łagodzą wszelkie dolegliwości związane z miesiączkowaniem czy upławami. Produkt działa również przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie oraz hamuje rozwój infekcji.

OptiCykl MN - Menstruacja i prawidłowy cykl​

OptiCykl MN to suplement przeznaczony dla kobiet, który reguluje cykl menstruacyjny, łagodzi obfite krwawienie oraz ból i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego. OptiCykl MN jest specjalnie dobraną mieszanką ziół doskonale wspomagająca zdrowie kobiet, tak by mogły czuć się dobrze oraz być pełne energii każdego dnia.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie

Pamiętajmy, że problemy z układem rozrodczym zawsze warto skonsultować z ginekologiem.

Cena: 129,00 zł

Opakowanie: 60 kapsułek

W OptiCykl MN znajdziesz:

Opti Cyklin®

Zastrzeżona formuła ekstraktu z liści malin wspomagającą prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego oraz pomaga w regulacji cyklu.

Ekstrakt z liści maliny 10:1

Rubus – korzystnie wpływa na pracę macicy, jak również zmniejszenie intensywności krwawień oraz poprawia nastrój w okresie menstruacyjnym.

Ekstrakt z liści ruty zwyczajnej 10:1

Ruta graveolens – stosuje się w leczeniu atonii macicy oraz zaburzeń menstruacyjnych.

Ekstrakt z ziela dziurawca 10:1

Hypericum – reguluje cykl menstruacyjny oraz łagodzi ból, jaki często towarzyszy miesiączce.

Ekstrakt z ziela krwawnika 10:1

Achillea millefolium – nazywanego inaczej kobiecym ziołem, zawiera fitoestrogeny, które łagodzą nieprzyjemne dolegliwości związane z miesiączką oraz łagodzą obfite krwawienie.

Ekstrakt z kwiatów jasnoty białej 10:1

Lamium album – stosowany jest na schorzenia układu rozrodczego oraz jako środek łagodzący objawy białych upławów.

Ekstrakt z ziela tasznika pospolitego 10:1

Capsella bursa pastoris – obniża ciśnienie, łagodzi krwawienie oraz skurcze macicy.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów NaturDay. Jeśli masz problem z ich zakupem, potrzebujesz dodatkowych informacji na ich temat lub chcesz włączyć je do swojej oferty zapraszamy do kontaktu.