OptiCardio

Prawidłowe ciśnienie krwi i zdrowe serce

Choroby układu krążenia są jedną z pięciu najczęstszych przyczyn zgonów. Nasze serca osłabia wiele czynników: duży stres, na jaki jest narażony w zasadzie każdy z nas, niezdrowa dieta podnosząca poziom złego cholesterolu, który z kolei powoduje tworzenie się zatorów żylnych czy siedzący tryb życia i niedostateczna ilość ruchu. Wszystkie te oraz inne czynniki negatywnie wpływają na nasz układ krążenia i serce.

OptiCardio - Prawidłowe ciśnienie krwi i zdrowe serce​

Suplement OptiCardio został stworzony po to, żeby wzmacniać układ sercowo-naczyniowy i usprawniać pracę serca dzięki zawartym w nim ekstraktom z winogron, głogu, kory sosnowej oraz resweratrolu. OptiCardio polecany jest jako środek zapobiegawczy przeciwko chorobom serca dla wszystkich, zwłaszcza osób, które są najbardziej narażone na schorzenia układu krążenia.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie

Aby Twoje serce było mocne i służyło Ci jak najdłużej bez żadnych problemów, funduj mu codzienną porcję aktywności, dbaj o dietę bogatą w błonnik, jedz warzywa, owoce i ryby oraz dbaj o utrzymanie prawidłowej masy ciała. Oprócz tego możesz dodatkowo wspierać i chronić je produktami takimi jak suplement OptiCardio.

Cena: 129,00 zł

Opakowanie: 60 kapsułek

W OptiCardio znajdziesz:

Opti Cardin®

Zastrzeżoną formułę z ekstraktu pomarańczy chińskiej (Citrus X Sinensis) zapewnia utrzymanie elastyczności tętniczej, pomaga chronić naczynia krwionośne przed wystąpieniem stanów zapalnych oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca.

Ekstrakt z owoców głogu 10:1

Crataegus – jest źródłem witamin C i B, soli mineralnych i pektyn, obniża ciśnienie, zwiększa siłę skurczów serca, zwalniając ich częstotliwość, dzięki czemu pracuje ono wydajniej.

Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona 10:1

Vitis – zawiera dużo polifenoli, które chronią komórki przed działaniem wolnych rodników i działa antyoksydacyjnie.

Ekstrakt z kwiatów hibiskusa 10:1

Hibiscus – wyrównuje poziom „złego” i „dobrego” cholesterolu. Hibiskus jest bogaty w witaminę C, która wspiera układ immunologiczny.

Ekstrakt z owoców winogron 100:1

Ekstrakt z owoców winogron (Vitis) – dzięki flawonoidom podwyższa poziom dobrego cholesterolu HDL, który zapobiega miażdżycy, udarom i zawałom. Winogrono ma również właściwości przeciwutleniające, zawiera potas oraz witaminy C, K i A.

Resweratrol

Resweratrol, zawarty w owocach winogron, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, hamuje agregacje płytek krwi, co zapobiega powstawaniu zakrzepów. Jest stosowany w leczeniu cukrzycy oraz redukcji wagi.

Ekstrakt z kory sosny 10:1

Ekstrakt z kory sosny (Pinus) poprawia elastyczność ścian naczyń krwionośnych i oczyszcza płytki, co zwiększa przepływ krwi i zapobiega powstawaniu zatorów. Ekstrakt z sosny zmniejsza stres oksydacyjny, będący przyczyną zaburzeń krążenia.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów NaturDay. Jeśli masz problem z ich zakupem, potrzebujesz dodatkowych informacji na ich temat lub chcesz włączyć je do swojej oferty zapraszamy do kontaktu.