OptiArtrepain

Powiedz stop bólom kości i kręgosłupa

Ból kręgosłupa może mieć podłoże zapalne lub niezapalne. W tym drugim przypadku wiąże się to przeważnie z uszkodzeniami mechanicznymi. Ból kręgosłupa bardzo często wiąże się z przeciążeniem np. po intensywnej pracy fizycznej lub ćwiczeniach, a u osób starszych ból ten często spowodowany jest zwyrodnieniami. OptiArtrepain ma za zadane łagodzić negatywne objawy problemów z kręgosłupem.

OptiArtrepain - Powiedz stop bólom kości i kręgosłupa​

OptiArtrepain to suplement dedykowany dla osób borykających się z bólami kości, reumatyzmem oraz z bólem kręgosłupa, spowodowanych zarówno stanami zapalnymi, nadwyrężeniem, jak i uszkodzeniami mechanicznymi. OptiArtrepain to specjalnie przygotowany zestaw ekstraktów ziołowych, które wspomagają regenerację powierzchni stawowych, koniecznych do ich prawidłowego funkcjonowania. Oprócz tego produkt ten ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, które łagodzą objawy problemów z kręgosłupem i stawami.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie

By kręgosłup funkcjonował prawidłowo zadbaj, by wszystkie zespolone więzadła i mięśnie były mocne i sprawne. Jeśli mięśnie po obu stronach kręgosłupa nie pracują jednakowo, są osłabione, nadmiernie rozciągnięte lub napięte, kręgosłup przestaje być stabilny, postawa pogarsza się co zwykle prowadzi do dyskomfortu i różnych dolegliwości. Warto korzystać z pomocy wykwalifikowanego fizjoterapeuty oraz zasięgnąć porady lekarskiej, zwłaszcza w przypadku poważniejszych dolegliwości.

Cena: 129,00 zł

Opakowanie: 60 kapsułek

W OptiArtrepain znajdziesz:

Opti Artrin®

Zastrzeżoną formułę z owoców Baobabu, która wspomaga funkcjonowanie kręgosłupa oraz pomaga zwalczać stany zapalne organizmu.

Ekstrakt z ziela Boswellia serrata 10:1

Znany w medycynie indyjskiej, pomaga łagodzić dolegliwości bólowe kręgosłupa oraz kości. Hamuje degradacje glikozaminoglikanów oraz wzmacnia kręgosłup i wspiera kondycję układu ruchu, działa przeciwbólowo i kojąco, poleca się stosować go przy stanach zapalnych.

Ekstrakt z kory wierzby 10:1

Salix – hamuje wytwarzanie prostaglandyn, które wywołują procesy zapalne, ma działanie przeciwbólowe.

Ekstrakt z korzenia Vilcacory 10:1

Uncaria tormentosa – stymuluje białe ciałka krwi, które niszczą bakterie atakujące organizm, wzmacnia odporność, działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwwirusowo.

Ekstrakt z kwiatów wiązówki błotnej 10:1

Filipendula ulmaria – zawiera witaminy, między innymi B, C i E oraz sole mineralne, działa ściągająco, łagodzi stany zapalne i ból.

Ekstrakt z owoców baobabu 10:1

Adansonia – jest bogaty w wapń i polifenole, dzięki którym ma bardzo wysoki potencjał przeciwutleniający i działa antyoksydacyjnie.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów NaturDay. Jeśli masz problem z ich zakupem, potrzebujesz dodatkowych informacji na ich temat lub chcesz włączyć je do swojej oferty zapraszamy do kontaktu.